۱۳۹۵ سه شنبه ۵ بهمن
معاونت دانشجویی و فرهنگی و اداره های کل
تمديد مهلت ثبت درخواست نقل و انتقالات در سامانه منادا
تمديد مهلت ثبت درخواست نقل و انتقالات در سامانه منادا به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، دكتر طه هاشمي معاون فرهنگي دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي، با اعلام خبر فوق گفت: با توجه به اينكه چند روز گذشته سامانه منادا با اختلالاتي روبرو بود و برخي از دانشجويان موفق به ثبت درخواست هاي خود نشدند با موافقت رييس دانشگاه آزاد اسلامي مهلت ثبت درخواست ها تا ساعت 24 روز 12 دي ماه تمديد شد. دكتر هاشمي با بيان اينكه مهلت تعيين شده به هيچ عنوان تمديد نخواهد شد، افزود: نتيجه درخواست ها تا 25 ماه جاري در سايت منادا به اطلاع دانشجويان متقاضي مهماني يا انتقال خواهد رسيد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، دكتر طه هاشمي معاون فرهنگي دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي، با اعلام خبر فوق گفت: با توجه به اينكه چند روز گذشته سامانه منادا با اختلالاتي روبرو بود و برخي از دانشجويان موفق به ثبت درخواست هاي خود نشدند با موافقت رييس دانشگاه آزاد اسلامي مهلت ثبت درخواست ها تا ساعت 24 روز 12 دي ماه تمديد شد.

دكتر هاشمي با بيان اينكه مهلت تعيين شده به هيچ عنوان تمديد نخواهد شد، افزود: نتيجه درخواست ها تا 25 ماه جاري در سايت منادا به اطلاع دانشجويان متقاضي مهماني يا انتقال خواهد رسيد.

معاون دانشجويي فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي گفت: هدف از راه اندازي اين سامانه حذف سفر دانشجويان بين واحدهاي مبدا و مقصد و كاهش هزينه و مخاطرات سفر آنهاست.

وي به دانشجويان توصيه كرد: قبل از ثبت درخواست خود در سامانه منادا، راهنماي ثبت نام و شيوه نامه نقل و انتقالات را به طور كامل مطالعه كنند تا اختلالي در روند ثبت درخواست آنها پيش نيايد.

دكتر هاشمي درباره نحوه بررسي درخواست متقاضيان فاقد شرايط گفت: درخواست اين دسته از متقاضيان با توجه به ضوابط اعلام شده در شيوه نامه مانند معدل نيمسال قبل، تناسب بين واحد مبدا و مقصد، جنسيت و ... مورد بررسي قرار گرفته و امتياز بندي مي شود، بديهي است كه دانشجويان داراي امتياز بالاتر در اولويت براي نقل و انتقال قرار مي گيرند.

تاریخ بروزرسانی : 1395/10/06
تعداد بازدید : 740
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به معاونت دانشجويي و فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي مي باشد.
Powered by DorsaPortal